защитная пленка, солнцезащитная пленка, тонировка автомобиля, тонировка, тонировочная пленка защитная пленка, солнцезащитная пленка, тонировка автомобиля, тонировка, тонировочная пленка

Компанія СДІ Україна - ексклюзивний дистриб'ютор американської компанії Solamatrix Inc. - заводу-виробника плівок Sun-Gard та Glass-Gard

Декоративні плівки
Декоративні плівки

Це прозорі (інколи - забарвлені) плівки, на які нанесений малюнок, візерунок або орнамент, а також матові, кольорові, голографічні. Найбільше вживання декоративні плівки знаходять при виготовленні меблів, внутрішніх скляних перегородок і дверей. В більшості випадків безпечніше і зручніше вживання саме декоративних плівок, а не скла з напиленням. Компанія "СДІ Україна" поставляє широкий асортимент кольорових і матових декоративних плівок. Технологія дозволяє наносити плівки в декілька шарів, що дозволяє отримувати дійсно величезну кількість кольорів і відтінків і втілити найсміливіші ідеї дизайнерів.

Завдяки щонайширшій сфері застосування, декоративні плівки Sun-Gard стали невід'ємною частиною інтер'єру багатьох будинків і офісів по всій Україні.

 
Характеристики декоративних плівок
Характеристики декоративних плівок наведені для плівко, що наклеєні на прозоре скло товщиною 6 мм. Дані, наведені в таблиці, виміряні та обчислені у відповідності до стандартів ASTM, ASHRAE и AIMCAL.
 


СДІ Україна Види плівок декоративні плівки