защитная пленка, солнцезащитная пленка, тонировка автомобиля, тонировка, тонировочная пленка защитная пленка, солнцезащитная пленка, тонировка автомобиля, тонировка, тонировочная пленка

Компанія СДІ Україна - ексклюзивний дистриб'ютор американської компанії Solamatrix Inc. - заводу-виробника плівок Sun-Gard та Glass-Gard

Автомобільні плівки
Автомобільні плівкиПри виробництві автомобільних плівок компанія Solamatrix застосовує особливий підхід. Всі зусилля спрямовані на те, щоб всі автомобільні плівки відрізнялися особливою еластичністю й могли бути встановлені на заднє скло автомобіля, що як правило має сферичну форму. Впровадження новітніх технологій і використання самої високоякісної сировини при виробництві плівок Sun-Gard дозволяє компанії "СДІ Україна" поставляти продукцію, що за 10 років в Україні довела свою найвищу якість і відмінні експлуатаційні характеристики. На найбільшому складі в Україні ви знайдете більше 50 видів автомобільних плівок. Компанія Solamatrix у результаті своєї інноваційної діяльності розробила винятково стійке до подряпин покриття. І варто відзначити, що всі автомобільні плівки Sun-Gard захищені подвійним шаром стійкого до подряпин покриття, що робить їх найбільш стійкими до зовнішніх впливів стосовно плівок інших виробників.

Тому не дивно, що автомобільні плівки Sun-Gard, користуються заслуженою популярністю в професійних тонувальників, а десятки тисяч українських автомобілістів задоволені своїм вибором.

 
Структура автомобільних плівок
Плівки являють собою багатошарові структури, що складаються з різних комбінацій прозорого поліестера, пофарбованого поліестера, металізованого поліестера (металізація методом електронного променя), спатерного поліестера (металізація методом іонного обміну в атмосфері інертного газу) і інсталяційного клею.
 
Характеристики автомобільних плівок
Якщо Вас цікавлять характеристики автомобільних плівок, то це розділ для Вас. Характеристики автомобільних плівок доречніше за все представити у вигляді таблиці. Всі представлені дані підходять для плівок наклеєних на прозоре скло товщиною 6 мм. Наведені в таблиці дані виміряні та обчислені у відповідності зі стандартами ASTM, ASHRAE і AIMCAL.
 


СДІ Україна Види плівок автомобільні плівки