защитная пленка, солнцезащитная пленка, тонировка автомобиля, тонировка, тонировочная пленка защитная пленка, солнцезащитная пленка, тонировка автомобиля, тонировка, тонировочная пленка

Компанія СДІ Україна - ексклюзивний дистриб'ютор американської компанії Solamatrix Inc. - заводу-виробника плівок Sun-Gard та Glass-Gard

Пропонуємо Вам широкий асортимент професійних захисних, протиударних, тонувальних, сонцезахисних і декоративних плівок від компанії "СДІ Україна", що є офіційним представником заводу-виробника плівок Sun-Gard і Glass-Gard. Ми працюємо для Вас більше 15 років. Ми працюємо за технологією, що дозволяє перетворити звичайне скло в конструкцію, що сполучає в собі властивості енергозбереження, безпеки й комфорту.

Основним напрямком діяльності компанії є:

Переваги від установки наших плівок

Тонування скла плівкою - це спеціальне покриття поверхні скла сонцезахисною, удароміцною або декоративною тонувальною плівкою. Тонування стекол існує в наступних різновидах: тонування автомобілів, тонування вікон, дверей, фасадів, декоративне тонування.

Тонування стекол у приміщенні захищає від шкідливого впливу ультрафіолетових променів, відфільтровуючи до 99% променів UFA і UFB. Тим самим, тонування стекол перешкоджає вигорянню меблів, зменшує сонячні відблиски, захищає приміщення від перегріву, робить скло міцним і безпечним. Тонування стекол може також створювати ефект однобічної видимості, захищаючи приміщення від цікавих поглядів перехожих.

Тонування автомобіля захищає салон автомобіля від вигоряння під впливом УФ-променів, сприяє підтримці комфортної температури в салоні, оберігає сидячих у салоні людей від гострих осколків у випадку ДТП або нападу зловмисників. Крім того, тонування автомобіля захищає водія від сліпучого сонця або світла фар зустрічних машин, придушуючи відблиски.

Тонування автомобіля обов'язково повинне відповідати ГОСТ 5727-88 інакше Вам загрожує штраф.

Тонування скла: основні правила

Тонування автомобілів або тонування скла у приміщенні повинне виконуватися тільки професіоналами: тонування своїми руками може викликати здуття і розтріскування плівки, її відшарування. Тільки професійне тонування стекол дає 100% гарантії якості виконаних робіт!

Фахівці компанії "СДІ Україна" завжди раді відповісти на Ваші питання й зможуть дати Вам професійні консультації щодо вибору архітектурних і автомобільних плівок

 
СДІ Україна