защитная пленка, солнцезащитная пленка, тонировка автомобиля, тонировка, тонировочная пленка защитная пленка, солнцезащитная пленка, тонировка автомобиля, тонировка, тонировочная пленка

Компанія СДІ Україна - ексклюзивний дистриб'ютор американської компанії Solamatrix Inc. - заводу-виробника плівок Sun-Gard та Glass-Gard

Дзеркальна захисна плівка

Дзеркальна плівка Дзеркальна плівка – один з підвидів тонувальних плівок, що активно застосовується для вирішення широкого кола завдань. Залежно від конкретного призначення і сонцезахисні, і архітектурні тонувальні плівки можуть бути дзеркальними.

Основна перевага дзеркальної плівки - це її здатність створювати ефект однобічної видимості. При погляді ззовні випадкові перехожі або зловмисники не можуть розглянути, що ж знаходиться усередині приміщення - вони побачать лише своє відображення. Але в той же час, люди, які знаходяться у приміщенні можуть без будь-яких перешкод розглядати навколишні пейзажі.

Навіщо потрібні дзеркальні плівки? Дзеркальні плівки часто використовуються для захисту приміщення від ультрафіолетових променів. Так, приміром, дзеркальні сонцезахисні плівки Sun-Gard не пропускають до 95%-99% ультрафіолету й тим самим усувають проблему «вигоряння» меблевої оббивки під впливом сонячного випромінювання, усувають сонячні відблиски, захищають від занадто яскравого сліпучого сонячного світла.

Крім того, дзеркальні сонцезахисні плівки Sun-Gard сприяють підтримці більш комфортної атмосфери в приміщенні завдяки своїй здатності затримувати до 50% інфрачервоного випромінювання, що у свою чергу рятує приміщення від надмірного нагрівання.

Дзеркальна плівка крім функції захисту приміщення від ультрафіолету й сторонніх очей виконує також декоративну функцію. Широка колірна гама, застосування різних декоративних ефектів - все це дозволяє прикрасити інтер'єр і екстер'єр приміщення, надаючи йому естетичний і сучасний вигляд. Декоративна дзеркальна плівка може бути наклеєна на будь-яку скляну поверхню, навіть вигнуту!

Дзеркальний ефект у тонувальних плівках Sun-Gard можливий завдяки наявності в них одного або декількох металізованих шарів. Нанесення таких шарів на поверхню плівки - складний технологічний процес, що називається спатерінгом. У вакуумному середовищі поверхня поліестера - основи тонувальної плівки - буквально «бомбардується» атомами металу, що надає плівці міцність, ударну стійкість і той самий дзеркальний ефект.

Виробник тонувальних плівок Sun-Gard - американська компанія Solamatrix Inc. - володіє сучасним високотехнологічним устаткуванням, штатом висококласних фахівців, використовує у своїй роботі тільки якісну сировину. Тому дзеркальні плівки Sun-Gard - це якісні тонувальні плівки, які ефективно виконують покладені на них завдання протягом довгих років!

Теги:
дзеркальна плівка дзеркальні захисні плівки дзеркальна плівка для вікон сонцезахисна сонцезахисна плівка тонувальна плівка sun-gard
 
СДІ Україна Статті Види плівок Дзеркальна захисна плівка