защитная пленка, солнцезащитная пленка, тонировка автомобиля, тонировка, тонировочная пленка защитная пленка, солнцезащитная пленка, тонировка автомобиля, тонировка, тонировочная пленка

Компанія СДІ Україна - ексклюзивний дистриб'ютор американської компанії Solamatrix Inc. - заводу-виробника плівок Sun-Gard та Glass-Gard

Тонування стекол: як це працює?

Тонування стекол: як це працює? Позитивний вплив тонування на скло не має потреби в додаткових доказах - практичний досвід застосування тонувальних плівок у різних сферах життя мільйонами людей говорить сам за себе. Але часто можна почути питання: «А як саме працює тонування стекол?».

Тонування стекол у житловому будинку, комерційному будинку або для стекол автомобіля допомагає захистити людей і їхню власність від руйнівних ефектів сонячного випромінювання, адже ультрафіолет може викликати «вигоряння» меблів і килимів, а інфрачервоне випромінювання - перегрів приміщення або салону автомобіля.

Звичайне скло пропускає близько 55% ультрафіолетових променів типу А (промені В відбиваються), 88% видимого світла, 82% теплового (інфрачервоного) випромінювання. Це робить звичайне скло неефективною перешкодою шкідливому впливу сонячного випромінювання.

На малюнку нижче представлена схема проходження різних видів сонячного випромінювання через скло із установленою на нього тонувальною плівкою:

Тонування стекол: як це працює?

У цьому випадку, стекло із установленою тонувальною плівкою повністю відбиває ультрафіолет типу В, на 99,9% відбиває ультрафіолет типу А (пропускає лише 0,1%), відбиває до 89% інфрачервоного випромінювання й при цьому може пропускати від 4 до 85% видимого світла залежно від ступеня затемнення плівки.

Відбувається це за рахунок особливих властивостей матеріалу, з якого виготовлені тонувальні плівки - поліестера. Поліестер має високу оптичну прозорість і, завдяки своїм відбиваючим і поглинаючим властивостям, ефективний для захисту від шкідливого впливу сонячного випромінювання. Також поліестер не розчинний у воді й органічних розчинниках, стійкий до впливу кислот і розчинів слабких лугів, що дозволяє використовувати тонувальні плівки на його основі у будь-яких умовах. Конструкція з декількох шарів поліестера дозволяє ще більше збільшити надійність і ефективність захисту.

Властивість відбивати теплове сонячне випромінювання має спеціальним чином металізований поліестер. Частки металу наносяться на поверхню поліестерної плівки двома способами: методом електронного променя й методом іонного обміну у вакуумі. При другому способі металізації часточки металів більш рівномірно розподіляються по поверхні плівки, тому такі плівки, іменовані спатерними, більш ефективно відбивають теплові промені.

Міцнісні характеристики протиударних, антивандальних і вибухобезпечних тонувальних плівок - це також заслуга поліестера. Цей матеріал має високу еластичність і запобігає руйнуванню скла при влученні влученні каменів, гілок, різних предметів. Тонування стекол має також протипожежні властивості, адже поліестер плавиться лише при температурі в 260°С: це допоможе стримувати вогонь тривалий час.

Тонування стекол різними видами тонувальних плівок - це надійний, зручний і економний спосіб захисту стекол у Вашому будинку або стекол Вашого автомобіля. Замовляйте архітектурні, автомобільні, захисні тонувальні плівки вже сьогодні!

Теги:
тонування тонування стекол тонувальні плівки тонувальна плівка
 
СДІ Україна Статті загальна інформація Тонування стекол: як це працює?