защитная пленка, солнцезащитная пленка, тонировка автомобиля, тонировка, тонировочная пленка защитная пленка, солнцезащитная пленка, тонировка автомобиля, тонировка, тонировочная пленка

Компанія СДІ Україна - ексклюзивний дистриб'ютор американської компанії Solamatrix Inc. - заводу-виробника плівок Sun-Gard та Glass-Gard

Як зняти тонування?

Як зняти тонування?Розтонування авто сьогодні стає усе більше популярним. Автовласники прагнуть видалити старе тонування, невідповідне нормам і законам, а також тонування, виконане неякісно й непрофесійно. Розтонування авто може знадобитися також під час ремонту автомобіля або автотюнингу.

Зняти тонування багато хто з автовласників намагається своїми руками. Це породило безліч корисних і не дуже способів розтонування, серед яких можна зустріти розтонування рідиною для зняття лаку, розтонування шампунем та іншими підручними засобами.

Однак таке розтонування може бути небезпечним як для автомобіля, так і для його хазяїна. Непрофесійне використання лез, різного роду шкребків і скальпелів може привести до ушкодження поверхні скла й, як наслідок, до необхідності заміни склопакету. А тривала робота з різними розчинниками може завдати шкоди здоров'ю.

Найбільш вірне та безпечне рішення - це розтонування авто у професіоналів: професійні інструменти й матеріали плюс багатий практичний досвід дозволяють зняти тонування якісно, швидко, безпечно.

Компанія «СДІ Україна» пропонує послуги з професійного розтонування: наші фахівці гарантують якість робіт і чудовий сервіс. Зняти тонування - не проблема, якщо поруч «СДІ Україна»!

Теги:
зняти тонування як зняти тонування розтонування розтонування авто зняти тонування авто зняти тонування своїми руками професійне розтонування
 
СДІ Україна Статті загальна інформація Як зняти тонування?