защитная пленка, солнцезащитная пленка, тонировка автомобиля, тонировка, тонировочная пленка защитная пленка, солнцезащитная пленка, тонировка автомобиля, тонировка, тонировочная пленка

Компанія СДІ Україна - ексклюзивний дистриб'ютор американської компанії Solamatrix Inc. - заводу-виробника плівок Sun-Gard та Glass-Gard

Тонування

тонуванняЗнаєте, що загального між автомобілями, магазинами, офісними й житловими будинками? Правильно - тонування стекол! Ви напевно вже бачили всілякі тонированные скляні поверхні: вікна, двері, скляні перегородки й т.д. А що ж являє собою тонування?

Тонування - це покриття скла спеціальним складом, що служить декоративним, солнцезащитным або зміцнювальним елементом. І якщо раніше тонування скляних конструкцій здійснювалася переважно за допомогою напилювання металізованих складів, то останнім часом все більшу популярність здобуває тонування тонировочными плівками. Різноманітні по своєму складі й призначенню тонировочные плівки наносяться на кожну, як рівну так і складно вигнуту, поверхня скла
Серед безлічі тонировочных плівок яскравим прикладом якості й професіоналізму виконання є плівки Sun-Gard і Glass-Gard виробництва американської компанії Solamatrix Inc.

Весь широкий спектр можливостей, які надає тонування, краще виділити у дві найбільш значні групи. Це тонування скляних конструкцій будинків і тонування автомобільних стекол

Тонування вікон

З розвитком прогресивних технологій уже зовсім необов'язково ховати вікна в складні конструкції із заліза й бетону, нехай надійні, але далеко не настільки естетичні, як хотілося б.

Тепер вікно - це практично "обличчя" будь-якого будинку. І разом з тим, крім зовнішньої привабливості, воно як і раніше повинне служити надійною перешкодою всім незгодам: бурям та ураганам, літній спеці та зимовій холоднечі, зловмисникам і просто цікавим перехожим. Тонування вікон дозволяє досягти цих цілей значно швидше й простіше.

Необхідно захистити приміщення від занадто яскравого сонячного світла? Тонування сонцезахисними тонувальними плівками, наприклад, плівками Sun-Gard, прекрасно підійде для рішення цього завдання, адже тонування плівками Sun-Gard забезпечує зниження яскравості прямого й відбитого світла й при цьому зберігає природне сприйняття виду з вікна

Хочете, щоб новий м'який куточок, радував око соковитістю і яскравістю оббивки, а не потьмянів і втратив колишню привабливість? І в цьому випадку кращим рішенням є тонування сонцезахисними плівками Sun-Gard. Так зване "вигоряння" меблів у значній мірі викликано впливом ультрафіолетового випромінювання. Тонування вікон тонувальними плівками поглинає до 99% ультрафіолету й допомагає уникнути цієї прикрої неприємності.

Набридло постійно знемагати від жари або тремтіти від холоду? Тут також на допомогу прийде тонування тонувальними плівками Sun-Gard! Енергозберігаючі різновиди цих плівок підтримують комфортну температуру в приміщенні цілий рік: улітку поглинають надлишок сонячних променів, а взимку зберігають до 35% тепла. Тому тонування плівками Sun-Gard позитивним образом позначається на енергоспоживанні кондиціонерів і обігрівачів, допомагаючи заощаджувати.

Цікаві погляди перехожих незабаром просвердлять дірку у ваших вікнах? Виручити вас може тонування з використанням тонувальних плівок Sun-Gard! Завдяки наявності металізованих шарів, плівки мають дзеркальність і, залишаючись непоміченими зовні, ви можете спокійно розглядати навколишню природу зсередини приміщення.

Хочеться, щоб майно було надійно захищене, а ваш сон був спокійним і безтурботним? Якщо так, то саме тонування за допомогою спеціальних захисних тонировочных плівок Glass-Gard виконає це завдання. Тонування плівками Glass-Gard зміцнює скло, ускладнюючи його розбивання. А якщо вікно все-таки було розбито, то всі осколки залишаться на плівці й не зможуть поранити вас.

Ступінь міцності захисної плівки Glass-Gard обирається відповідно до необхідного рівня безпеки. Для приміщень, де зберігаються лише незначні матеріальні цінності, підійде тонування плівками Glass-Gard з більш низьким рівнем ударостійкості, а от для приміщень магазинів, кафе, барів варто вибирати рівень міцності плівки вище. А для операційних залів банків, музеїв використовується тонування захисними плівками Glass-Gard з великий ударостійкістю в комплексі зі стеклами, виготовленими за спеціальною технологією. У такий спосіб досягається найвищий ступінь міцності скла й навіть постріл з вогнепальної зброї не зможе заподіяти значну шкоду такої перешкоді.

Відмінну службу послужить тонування захисними плівками Glass-Gard і у випадку несприятливих погодних умов. Пориви сильного вітру можуть жбурнути у вікно камені, гілки, інші предмети. Завдяки властивості безосколковості, що надає склу тонування захисними плівками Glass-Gard, гострі осколки більше не зможуть завдати шкоди вашому здоров'ю.

Потрібна нова ідея в оформленні приміщення? Для цього потрібно лише скористатися декоративними тонувальними плівками Sun-Gard.

Тонування й декорування скляних поверхонь за допомогою декоративних тонувальних плівок дозволяє втілити будь-які творчі ідеї в життя. Матуючі або дзеркальні плівки закриють приміщення від сторонніх очей. Декоративне тонування плівками із усілякими візерунками прикрасить скляні перегородки в приміщенні, стулки шаф-купе, дзеркала й т.д. Тонування декоративними плівками Sun-Gard із широкою гамою відтінків надає прекрасну можливість підібрати колірне рішення для практично кожного інтер'єра.

Тонування автомобілів

Затемнені стекла автомобілів - це вже давно не привілей урядових чиновників, успішних бізнесменів і кримінальних авторитетів. На сьогоднішній день тонування авто доступне практично кожному автолюбителеві. Захист від яскравого світла, перегріву й вигоряння салону автомобіля, влучення дрібних і не дуже камінчиків - усе це тонування.
Ефективність нанесеного тонування залежить, насамперед, від якості використовуваних для цього спеціальних плівок. Професійні автомобільні тонувальні плівки Sun-Gard - запорука того, що тонування вашого авто буде триматися на стеклах так довго, як ви цього захочете. Тонування плівками Sun-Gard не помутніє згодом, не відшарується й не обсиплеться при багаторазовому підніманні або опусканні стекол. При цьому весь строк експлуатації тонувальна плівка Sun-Gard буде сумлінно виконувати покладені на неї функції:

  • захищати автомобіль від ультрафіолету й вигоряння оббивки
  • у жарі сприяти підтримці прохолоді в салоні
  • узимку втримувати тепло усередині авто
  • більш економно витрачати паливо, знижуючи навантаження на кондиціонер або обігрівач
  • подавляти сліпуче світло фар зустрічних автомобілів
  • не дозволяти стороннім розглядати внутрішню обстановку
  • і зрештою, просто прикрашати авто, надаючи йому презентабельний вигляд!

Тонування автомобілів тонувальними плівками теоретично можливе навіть у домашніх умовах, однак процес цей досить складний і вимагає певних навичок. Тому найкраще, якщо тонування виконується професіоналами з великим досвідом роботи.

У підсумку хотілося б відзначити, що яке б тонування ви не вибрали, догляд за тонованими скляними поверхнями вимагає дотримання декількох нескладних правил: не користуватися мийними засобами, що містять абразиви; використовувати м'яку серветку, шматок негрубої тканини або спеціальну губку; у перші кілька днів не мити тоновані поверхні. Дотримуйтеся цих правил і ваше тонування прослужить вам довгі роки!

Теги:
тонування тонувальні тонування скла тонування автомобілів тонування вікон тонування тонувальні плівки sun-gard glass-gard тонувальних плівок затемнене скло
 
СДІ Україна Статті Основні напрямки Тонування