защитная пленка, солнцезащитная пленка, тонировка автомобиля, тонировка, тонировочная пленка защитная пленка, солнцезащитная пленка, тонировка автомобиля, тонировка, тонировочная пленка

Компанія СДІ Україна - ексклюзивний дистриб'ютор американської компанії Solamatrix Inc. - заводу-виробника плівок Sun-Gard та Glass-Gard

Тонування автомобіля

тонировка автомобілівПам’ятаєте, ще пару десятиліть тому, вітчизняні автолюбителі, подивившись "західні" фільми, неодмінно жадали мати й на своїх авто затемнені вікна, які б приховували пасажирів від чужих очей, додавали таємничості й "крутості"? Щоб добути таке скло потрібні були великі гроші й ще більший "блат"...

Зараз тонуванням автомобіля вже нікого не здивуєш. Останнім часом усе більше й більше автовласників вдаються до тонування своїх "залізних коней". Зазвичай під тонуванням розуміють затемнення скла автомобіля. Затемнення надає презентабельний зовнішній вигляд авто, робить його більше сучасним. Однак найчастіше тонування служить не тільки естетичним, але й чисто практичним цілям. Воно зміцнює скло авто, захищає пасажирів від шкідливого впливу ультрафіолету й т.д.

Існує два основних способи тонування: за допомогою напилювання і нанесенням спеціальних тонувальниз плівок.

Перший спосіб полягає в нанесенні на внутрішню сторону скла автомобіля тонкого шару металу або полімеру методом напилювання.

Вартість цього методу відносно невисока, однак такий спосіб має ряд істотних недоліків:

  • напилювання не можна нанести, не демонтуючи скло й обшивку дверей автомобіля;
  • напилювання має дзеркальний ефект, що є порушенням правил дорожнього руху й загрожує частими зустрічами зі співробітниками ДПС;
  • напилювання дряпається;
  • напилювання не можна демонтувати, тому з появою дефектів на тонуванні необхідна заміна всього комплекту скла;

На сьогоднішній день найбільшою популярністю користується другий спосіб - застосування тонувальних плівок.

При цьому способі спеціальна металізована плівка наклеюється із внутрішньої сторони скла. Причому сучасні технології дозволяють зробити це, не демонтуючи скло з автомобіля. А значить усувається ризик деренчання скла або його неправильної посадки внаслідок неточного монтажу після тонування.

Однак неякісна тонувальна плівка може не тільки не дати бажаного ефекту затемнення, але й відшаруватися, помутніти, подряпатися.

Щоб уникнути цих і інших неприємностей вибирайте якісний продукт світових виробників, наприклад, тонувальні плівки Sun-Gard від американської компанії Solamatrix Inc. Сучасні тонувальні плівки, застосовувані професіоналами, є високотехнологічними, екологічно чистими, негорючими й нетоксичними.

Тонування автомобіля має масу переваг

Тонування запобігає вигоряння салону автомобіля під впливом ультрафіолету, адже сучасні тонувальні плівки Sun-Gard здатні поглинати до 95% ультрафіолетового випромінювання.

Тонування рятує пасажирів авто від осколків, якщо скло було випадково або спеціально розбите, оскільки всі осколки залишаться на плівці. Професійна тонувальна плівка Sun-Gard витримує удар, еквівалентний енергії в 60-70кдж. Ця енергія відповідає силі удару каменю, кинутого людиною із близької відстані.

Якісне тонування стійке до подряпин, відколів, не обсипається під впливом тепла, що виходить від обігрівача автомобіля.

Тонування - це також захист водія від сліпучого світла фар зустрічних автомобілів, а також від дратівного світла ксенонових фар авто, що їдуть позаду.

Тонування допомагає більш ощадливо витрачати паливо. Перешкоджаючи перегріву салону в літню жару тонування знижує навантаження на кондиціонер, а, запобігаючи втрати тепла в салоні в зимову холоднечу, - на обігрівач автомобіля.

Тонування захищає ваше авто від поглядів надмірно цікавих перехожих і автомобільних злодюжок, адже завдяки тонуванню неможливо розглянути речі, що перебувають в автомобілі.

Також тонування дозволяє вам почувати себе в авто більш комфортно, оскільки не видно осіб пасажирів і їхньої кількості. Перебуваючи в пробці, можна відгородити себе від зайвого шуму й настирливих водіїв, які від нема чого робити заглядають у ваші вікна.

Презентабельність і естетичний зовнішній вигляд авто - теж далеко не останні фактори, які спонукають автолюбителів тонувати своє авто.

Однак для дотримання правил дорожнього руху на тонування автомобіля накладаються деякі обмеження. Так, згідно ПДР світлопропускання вікон автомобіля повинне бути не менш 75% на лобовому склі й 70% на бічні. У той же час, проведені дослідження показали, що не тоноване лобове скло пропускає від 70% до 98% сонячних променів (залежно від марки автомобіля). На заднє скло авто обмеження по тонуванню не накладаються, за умови, що справні обидва дзеркала заднього виду. Таким чином, припустиме тонування лобового й передніх бічних стекол - не більше 5%-30%. Такого ступеня тонування досить для стримування ультрафіолетового випромінювання, однак варто помітити, що видимий ефект затемнення дає тільки тонування понад 50%.

Довіряйте тонування свого авто тільки професіоналам! Адже для якісного виконання цієї послуги необхідно бездоганно чисте приміщення, досвідчені руки професіоналів, якісні тонувальні плівки та інструменти.

Професійне тонування автомобіля - запорука комфорту й безпеки на дорогах

Теги:
тонування тонування автомобілів тонування авто якісне тонування тонувальна плівка sun-gard тонувати авто тонування тонування авто київ тонування автомобіля київ
 
СДІ Україна Статті Основні напрямки Тонування автомобіля