защитная пленка, солнцезащитная пленка, тонировка автомобиля, тонировка, тонировочная пленка защитная пленка, солнцезащитная пленка, тонировка автомобиля, тонировка, тонировочная пленка

Компанія СДІ Україна - ексклюзивний дистриб'ютор американської компанії Solamatrix Inc. - заводу-виробника плівок Sun-Gard та Glass-Gard

Захисна плівка для автомобілів, тонувальна плівка, сонцезахисна плівка, тонування скла, тонування автомобіля плівками

Захисна плівка

захисні плівкиНа сьогоднішній день конструкції зі скла широко застосовуються в різних цілях: для вікон офісів і житлових будинків, для вітрин магазинів і інших споруд.
Однак скляна конструкція повинна бути не тільки гарною, але й безпечною. Безліч факторів можуть ушкодити скло: вибух, ураганний вітер, влучення важких предметів. проникнення зловмисників. Гострі осколки, розлітаючись у приміщенні, і, потрапляючи на вулиці, ранять людей, а при влученні в життєво важливі органи можуть привести до летального результату.

Підвищити безпеку вікон і інших скляних конструкцій допоможуть захисні плівки Glass-Gard.

Захисна плівка Glass-Gard виготовляється з поліестера високої чистоти, має складну багатошарову структуру. А завдяки спеціально розробленому компанією Solamatrix прозорому адгезиву має унікальні властивості: високу оптичну прозорість, еластичність і міцність. Це дозволяє встановлювати захисні плівки не тільки на рівні, але й на вигнуті скляні поверхні.

Що дає нанесення на вікна захисної плівки Glass-Gard? Покриття стекол захисною плівкою вирішує відразу кілька важливих завдань:

  • підвищує удароміцність вікон. При сильних поривах вітру, ураганах, вікнам загрожує небезпека влучення в них важких предметів, гілок дерев, каменів, що може привести до розбивання скла. Укріплене плівкою скло витримує зіткнення з людиною вагою до 75 кг (прийняти, що активною є близько 60% ваги) залежно від конфігурації обраної плівки.
  • забезпечує антивандальний захист вашого майна. На жаль реалії життя такі, що маючи навіть незначні цінності не можна бути спокійним за зі схоронність. Часто зловмисники проникають у приміщення через віконні прорізи, розбиваючи скло молотком, ломом або іншими підручними засобами. Стекло з нанесеною захисною плівкою Glass-Gard у таких випадках руйнується не повністю, а лише утворить отвір приблизно рівний за розміром до знаряддя злому. Зловмисникові необхідно витратити набагато більше часу на створення більшого отвору. Це може утримати його від подальших спроб або ж затримати до прибуття правоохоронних органів. Особливо актуальною антивандальний захист вікон плівкою Glass-Gard є для власників дачних будиночків і заміських котеджів.
  • охороняє від поранень гострими осколками . При розбиванні звичайного скла осколки розлітаються в приміщенні, попадають на вулицю й можуть ранити як людей, що перебувають у приміщенні, так і випадкових перехожих. При розбиванні вікна із установленою захисною плівкою осколки не розлітаються. У такий спосіб розбите скло не розсипається, а повністю залишається на захисній плівці Glass-Gard і забезпечує безпеку людям, що перебувають поблизу.
  • підвищує вибухобезпечність вікон. Відомо, що при вибуху утворяться як первинні осколки (частки власне бомби) так і вторинні (осколки скла, інших твердих матеріалів, які руйнуються під впливом ударної хвилі). Тому часто жертвами вибуху стають не тільки люди, що опинилися в безпосередній близькості від епіцентру, але й ті, хто був захоплений вторинними осколками. Властивість безосколочності захищеного плівкою Glass-Gard скла допоможе уникнути подібних поранень.
  • підвищує пожежобезпечність скляної конструкції із захисною плівкою. При нанесенні, полімери плівки Glass-Gard, інсталяційний клей і скло утворять стійкий композитний матеріал. Вогнетривкі властивості такого матеріалу забезпечують додаткову стійкість вікна при пожежі, дозволяючи захищати людей від вогню й проникнення диму до 45 хвилин. У випадку ж необхідності евакуації скло досить легко видавлюється цілим зсередини приміщення.
  • служить прекрасною альтернативою віконним гратам, оскільки покриття захисною плівкою Glass-Gard вікон приміщень на нижніх поверхах будинків виконує ті ж функції, при цьому не порушуючи зовнішній вигляд споруди.

Склу із установленою захисною плівкою привласнюються класи захисту за ДСТ 51136-98 або ГОСТ 30826-2001:

  • ударостійкому склу залежно від його стійкості до ударів привласнюються класи A1, A2 і A3 за ДСТ 51136-98 або Р1А, Р2А, Р3А, Р4А, Р5А за ДСТ 30826-2001.
  • стійкому до пробивання склу для антивандального засклення залежно від його характеристик привласнюються класи захисту Б1, Б2 і Б3 за ДСТ 51136-98 або Р6У, Р7У и Р8У за ДСТ 30826-2001.
  • вибухобезпечному склу залежно від ступеня його стійкості до впливу повітряної ударної хвилі привласнюються класи захисту від ДО1 до ДО14 відповідно до ДЕРЖСТАНДАРТ 30826-2001.

Захисні плівки Glass-Gard можуть бути наклеєні як на нові скляні поверхні, так і на ті, що вже використовуються. Сучасні технології дозволяють монтувати захисні плівки на вже встановлені склопакети, не порушуючи звичного плину життя замовника.

Різні за товщиною (від 50 до 400 мікронів) і рівням стійкості захисні плівки Glass-Gard бувають прозорими й тонованими. Різноманіття плівок Glass-Gard дозволяє знайти серед них ту, котра підійде саме Вашим потребам.

Захисні плівки Glass-Gard - це сучасний, надійний захист для Вас і Вашого майна

Теги:
захисна захисні захисні плівки захисна плівка плівка glass-gard захисною плівкою удароміцність антивандальний захист від осколків вибухобезпечність пожежобезпечність альтернатива ґратам
 
СДІ Україна Статті Основні напрямки Захисна плівка для автомобілів, тонувальна плівка, сонцезахисна плівка, тонування скла, тонування автомобіля плівками